Ilusrácie ktoré ti privezú šťastie

Oamul Lu je čínsky ilustrátor ktorého farebné a roztomilé kresby a ilustrácie kolujú celým internetom.  Pracuje a žije v čínskom meste Xiamen. V jeho dielach môžme vidieť malé potešenia z malých zázrakov každodenného života. Jeho nadanie  zahŕňa nielen maľbu ale aj kresbu, grafickú kresbu, z časti aj dizajn a animáciu. Prvá animácia ktorú vytvoril sa nazýva “I Found a Star“.  Jeho tvorba je charakteristická svojou jednoduchou farebnosťou, kde to nepreháňa s tieňovaním, ale práve naopak, necháva vyniknúť farby vo veľkých plochách. Ilustrácie sú tvorené s detskou hravosťou, s vždy milým príbehom ktorý v človeku zanecháva príjemný pocit. Až na pár komixových ilustrácii z jeho tvorby s trochu pochmúrnym podtónom .

 Veľmi sa mu páči pracovať vo formátoch gif. Najmä pre to aby dodal svojim obrázkom trochu viac života. Niekedy rozmýšľa nad tým že by sa tieto obrázy mohli stať aj dlhšou animáciou s celým príbehom.

Táto konkrétna séria ilustrácii sa nazýva ON THE ROAD (na ceste) a ukáže vám rôzne dopravné prostriedky ovešané svojim osobným nákladom. Tieto pohyblivé ilustrácie sú úžasnou ukážkou autorovho štýlu práce. Je to milé a zábavné. Tak ako väčšina autorovej tvorby.

Určite sa nezabudni pozrieť na viac z jeho tvorby na jeho osobnom webe.

animovana ilusracia6da93b49fbc09681b6abdfb0925252b1 kreslene auticko kreslene obrazky tumblr_n6sl3nph6O1r67212o4_1280 nadherne kreslene obrazy tumblr_n6sl3nph6O1r67212o6_1280

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.