Toto umenie ta rozhodne dostane!

Julian Callos  je umelec z Los Angeles. Jeho práce  môžeš vidieť na obaloch LA Weekly časopisov.  Jeho osobná práca často zahŕňa ľudí kreslených tak že oči sú tvorené iba bodkami. Väčšinou kreslí mladých mužov, stretávajúc sa s fantazijnými kreatúrami a prostredím ktoré v nás evokuje folklórne, mysticky možno aj manufaktúrne.

Práce vytvára pomocou počítačových programov. To sprevádza množstvo skíc ktoré si najskôr urobí. Rád pracuje so symbolizmom a odkazuje na situáciu v dnešnej spoločnosti. Jeho tvorba je naozaj mnohostranná a mnohotvárna. často napodobňuje techniku vodových farieb a farbičiek.

 

Beat_Up  Blood_Bond Contact_2009 Discord_or_a_Pack_of_Wolves Eye_Candy Fall_of_the_Forest_King foods_1_ Harmony_or_a_Charm_of_Hummingbirds High_Spirits Le_Ballon_Rouge Mine Mushroom_Kingdom_Syndrome_ Night_of_the_Living_Drunks_2010 Out_on_a_Limb_ Packed_Fresh_in_Indio Queen_of_Hearts_2009 Sink_or_Swim Space St_Vincent_ St_Vincent_2_ Star_Maps_2010 Tabula_Rasa Too_Cool_for_School_ What_Develops Wild_Moltres_Appeared_ You_eat_like_a_bird_ 11_Rapture 13_Carrion A_de_la_Poer_Eats_Forbidden_Things_ Adrift

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.