Street art ako ozdoba mesta

 

Niekto si pri slove street art okamžite predstaví  vandalizmus, niekto umenie. My sa dnes zameriame na druhú stranu. Tento obrazový street art môžte nájsť po celom svete. Niekedy street art obsahoval hlavne grafity ale dnes už je to omnoho širšia škála pojmov a nápadov ktoré kreatívny tvorcovia posunuli na skutočné umenie.

Je ťažké si predstaviť, že pri street arte ako je toto sa môže niekto vôbec sťažovať na vandalizmus a chuligánov ktorý znehodnocujú krásu bielych stien.  Samozrejme, ak už poznačiť verejné priestory tvorbou, nech je to kvalitná tvorba ktorá spríjemní toto okolie. A v týchto prípadoch to tak určite aj je!

.

Berlin twoonecycle-1
berlintumblr_n68dx4hzQL1tx5h2yo1_1280 ClarionAlley Cala bouquet. San Francisco Taylor at Market lodz polsko Wstreet art sticker in Berkeley Martin Luther King at 34th Oakland Raccoon Writer. erin Yoshi on Cypress alley in San Francisco Deb in Lower Haight in SF Santos Oreliana in Oakland tumblr_n66jekO82d1t1zbe4o3_1280 tumblr_n67jaqg5pB1r0q2uao1_500 tumblr_n67lucTYNs1qkvs45o1_500

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.