Najlepšie obaly darčekov na Vianoce

Už sa to blíži! Vianočný čas. A s ním aj balenie darčekov. Môžeš si rôzne obaly kúpiť v papiernictvách, ale buď na tom prerobíš alebo sa ti finálny obal ani nebude páčiť.

Ak si kreatívny a rád by si urobil svoje darčeky o niečo zaujímavejšie určite sa inšpiruj jedným z našich návrhov. Zahraj sa a vytvor darček ktorý bude pekný aj navonok a určite ťa odmenia udivené chvály obdarovaných.

A čo je na tom najlepšie určite ušetríš. Pri väčšine našich návrhov totiž stačí iba obyčajný baliaci papier ktorý sa bežne používa na balenie balíkov na pošte. Nájdeš ho v každom papiernictve a stojí iba pár centov. Môžeš si vybrať medzi bielim a hnedým. Náš favorit je hnedý ale to závisí na tvojom ďalšom spracovaní.

Buď zanecháš balíček v svojej pôvodnej farbe alebo ho pokreslíš, opečiatkuješ, obmotáš motúzikmi a stužkami. Môžeš si vyskladať z farebných papierov vianočné vzory ako sobíkov, stromčeky, teplé svetríky a iné. Medzi motúziky založ ihličnatú vetvičku. To urob samozrejme tesne pred rozdávaním.

Tiež ak ide o malé darčeky ako šperky, nemusíš míňať peniaze na drahé krabičky ale použi zápalkovú krabičku ktorú vystelieš vatou alebo peknou látkou a oblepíš zaujímavo vzorovaním papierom.

Neboj sa experimentovať.  Tvoji blízky to určite ocenia a tvoje darčeky budú najzaujímavejšie zo všetkých. vianocny darcek diy 5b29acb39f977d82ee62ed94997aac0b rucne vyrobeny darcek bajlepsi vianocny darcek diy darcek na vianoce darceky na vianoce rucne urobeny obal na darceky 7-diy-gift-wrap napad na vianocny darcek diy darcek kreslenie 4125fd6231091442b11b203fd8ae8d12 najlepsi obal na darcek k vianociam najkrajsie darceky na vianoce ako urobit pekny darcek na vianoce 9baee16b3298f8cce0dd5bc48eb9b2c1 OBAL NA DARCEKY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.