Týchto kresieb sa budete báť

Autorom je Jerameel Lu ktorý má 24 a pochádza z Filipín. Pracuje ako stavebný inžinier, ale umenie je jeho vášňou.

Jeho práca je založená na internete a pracuje sám zavretý doma v izbe niekedy neskoro do noci. Umenie berie ako koníček, keďže je stále zaneprázdnení navrhovaním vecí pre prácu na kreatívne kresby nemá až tak veľa času. Preto keď si ho konečne nájde, je nabitý inšpiráciou a chuťou do kreslenia.

Tvrdí že jeho život je teraz plný stresu a náročný. Nemá ani poriadne čas na sociálny život. Asi sa pýtate ako nájde potom čas na svoju vášeň ku kresleniu. Využíva akýkoľvek okamih ktorý sa naskytne.

Autor dúfa že jedného dňa si našetrí dostatok peňazí aby nechal prácu a voľne robil čokoľvek čo chce a tým myslí nasledovať svoju vášeň pre umenie. Tvrdí že to je asi dôvodom prečo niektoré jeho kresby tvoria ilúzie ako sa niečo snaží tlačením dostať preč z papiera. Možno tieto obrázky sú jeho vášňou, uväznené v jeho situácii, snažia sa stať voľnými.

Keďže kreslí iba vo svojom voľnom čase ktorý sa objavuje náhodne, autor nevie povedať koľko mu presne zaberie času vytvoriť jeden obrázok. Ale pri veľkosti papiera 35×27 cm by to mohol byť aj celý jeden pracovný deň.

Pozrite si obdivuhodné práce autora a posúďte ich kvalitu sami.

3d-art-illusion-pencil-drawings-jerameel-lu-51 3d-art-illusion-pencil-drawings-jerameel-lu-41 3d-art-illusion-pencil-drawings-jerameel-lu-31 3d-art-illusion-pencil-drawings-jerameel-lu-101 3d-art-illusion-pencil-drawings-jerameel-lu-21

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.