Monumentálne kresby zvieracej ríše

Adonna Khare je Americká umelkyňa. Pracuje hlavne s uhlíkovou ceruzou na papieri. Jej práce sú zveča v jednom odtieni farieb ale nájdu sa u nej aj farebné diela, len v menších rozmeroch. Tvorí motívy zo zvieracej ríše ktoré si upravuje podľa vlastnej fantázie. Vyštudovala na umeleckej škole v Kalifornii. Jej práce boli zbierané do prestížnych verejných a súkromných zbierkach po celom svete. V roku 2012 vyhrala svetovo najväčšie ocenenie ArtPrice o ktoré súťažila s 1500 umelcami z celého sveta.

Bola spomenutá v rôznych časopisoch a stránkach ako:  the Los Angeles Time, NPR, The Huffington Post, Daily Mail, Juxtapoz Magazine, Mashable, My Modern Metropolis, Saatchi Gallery tiež na množstve blogov, Facebook, Pinterest and Instagram stránkach.

Mala rôzne výstavy, buď ako samostatný autor alebo skupina autorov. Niektoré miesta a galérie v ktorých vystavovala sú napríklad aj Long Beach Art Museum, City of Carlsbad Art Gallery, Nassau County Art Museum, Yellowstone Art Museum, Grand Rapids Art Museum a Crystal Bridges.

Stále výstavy jej prác sa dajú nájsť v the Long Beach Museum of Art, Grand Rapids Art Museum a niektorých súktomných zbierkach.

Web. Autora: www.adonnak.com

 neuveritelne krasne kresby drawing animals kreslene obrazky najznamejsie kresby best artist ever kresby zvierat tumblr_n8xlwe0M6h1rv33k2o7_1280 tumblr_n8xlwe0M6h1rv33k2o8_1280 amazing drawing drawing whit pencilDSC00440foxchairZebra

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.