Hyper-realistické kresby úst

Autorom týchto kresieb je umelkyňa Julia Randall. V svojej práci sa snaží vyjadriť a spojiť prírodu, túžbu a telesnosť. Kontrastne tu ku seba kladie erotiku a humor, krásu a odpornosť. Jej kresby realistických vesí plynule prechádzajú do fantázie. Používa priam hyper-realistickú kresbu a vytvára niečo až surrealistické a sugestívne.

Pracuje s ústami ako, podľa nej, u človeka najvýraznejšou časťou ktorá dáva slová, bozky a príma jedlo a vodu. Tým že ich ukladá do prázdneho priestoru im pomáha vyniknúť a jej kresby sa stávajú o to viac zaujímavejšie. V neskoršej práci kombinuje zvieratá, konkrétne vtáky, s časťami jazyka. Tu sa dostáva už do veľmi fantazijných diel.

Jej práca už bola predstavená na súkromných výstavách ako v New Yorku, Sydney, Austrália. Jej kresby boli zahrnuté do početnej skupiny aj spoločných výstav. Dostala tiež veľa ocenení za svoju prácu  .

Ak máš záujem o viac jej diel pozri si jej stránku: julia-randall.com

.

Lickline30-large Lickline27-large Lickline26-large Lickline23-large Lickline20-large Decoy8-large Decoy3-large Decoy2-large Decoy1-large Dandelion-large BubbleMouth2-large Bubblehead-large Bubblehead2-large Blush-Pink-large Blueberry-large Raspberry-large Lure1-medium Lovebird2-large

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.